O firmie

Firma Domopak jest producentem opakowań typu blister oraz pudełek z folii.

domopak - producent opakowań

Jesteśmy na rynku już od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam dokładnie zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostarczyć rozwiązania idealnie do nich dopasowane. Opakowania wykonywane przez naszą firmę uwzględniają specyfikę samego produktu, jak również sposób pakowania i metody dystrybucji. Służymy więc pomocą w doborze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i znalazły uznanie wśród naszych klientów - przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, a także dla klientów indywidualnych. W portfolio realizacji naszej firmy znajdują się także produkty specjalistyczne - ochraniacze, wykonywane z tworzywa ABS na zlecenie jednostek ochrony w kraju i za granicą.

Cechuje nas elastyczność i dopasowanie oferty do indywidualnego zamówienia klienta, co udaje nam się osiągnąć także poprzez samodzielne wykonywanie form do opakowań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w przypadku ewentualnych pytań.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Opakowania typu blister

  Wykonujemy opakowania typu blister przygotowywane metodą próżniową, a także wkładki zabezpieczające.

 • Dowolne pudełka z folii

  Projektując pudełka opieramy się na pomysłach klienta i naszym doświadczeniu. Poza pudełkami wielościennymi w fercie posiadamy także opakowania w formie cylindrycznej.

 • Folia PET

  Folia PET, której jesteśmy dystrybutorem przeznaczona jest do termoformowania, do wykrawania oraz do bigowania. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do produkcji przezroczystych, formowanych próżniowo detali.

 • Inne produkty

  Na zlecenie klienta wykonujemy różnorodne produkty specjalistyczne jak np. ochraniacze z tworzyw ABS.