Opakowania

W naszej ofercie znajdują się opakowania różnego typu. Na zlecenie klienta wykonujemy:

blister zgrzewany blister zatrzaskowy blister zaginany

Opakowania typu blister
Opakowania typu blister wykonywane są z folii termoformowalnej przy wykorzystaniu metody próżniowej. Poza opakowaniami wykonujemy także wkładki zabezpieczające przeznaczone do utrzymywania prawidłowej pozycji produktów wewnątrz pudełek. Wkładki zabezpieczające znajdują zastosowanie przy pakowaniu produktów delikatnych, takich jak np. flakonów perfum, bombek choinkowych, kieliszków.

Opakowania mogą być przezroczyste lub barwne.

Wykonujemy opakowania typu:

  • Blister zgrzewany
  • Opakowanie dpasowane do kształtu produktu zgrzewane jest do kartonika pokrytego specjalnym lakierem termozgrzewalnym lub procesowi zgrzewania poddawane są dwa blistry łączące się ze sobą.

  • Blister zatrzaskowy
  • Opakowanie składa się z dwóch blistrów (górnego dopasowanego do kształtu produktu i dolnego - zamykającego) łączących się ze sobą na zatrzask. W celu jeszcze lepszego zabezpieczenia produktu krawędzie obu blistrów mogą zostać dodatkowo zgrzane.

  • Blister zaginany
  • Opakowanie zaginane składa się z blistra dopasowanego do kształtu produktu posiadającego dodatkowe zagięcia na trzech krawędziach. Mają one na celu utrzymanie pozycji kartonika zamykającego, który zabezpiecza produkt przed wypadnięciem. Kartonik po wsunięciu w zagięcia może zostać dodatkowo zabezpieczony przy pomocy zszywki łączącej kartonik z blistrem.

Na życzenie klienta wykonujemy opakowania z eurozawieszką.

pudełka z folii PET

Opakowania z folii PET

Wykonujemy opakowania z folii PET o rozmiarze i formie dopasowanej do potrzeb pakowanego produktu. Opakowania mogą być projektowane zgodnie ze standardami lub charakteryzować się dowolnymi wymiarami i kształtami i mogą zostać wykonane z folii przezroczystej lub barwnej.

W naszej ofercie znajdują się pudełka składane oraz klejone.

Specyficzną odmianą opakowań z folii PET są tuby (opakowania cylindryczne w kształcie walca, elipsy czy owalne). Pudełka tubowe posiadają dwa wieczka - dolne na stałe przymocowywane do uby oraz górne zdejmowane, mogą być wykonane z różnobarwnych folii. Opakowania te świetnie nadają się do pakowania produktów takich jak świece, butelki z alkoholem, dekoracje świąteczne czy zabawki.

Pudełka dostarczamy do klienta w formie rozłożonej (płaskie) lub złożone.